Ampio
Ampio Smarthome

System inteligentnego domu, który zapewni automatyzację praktycznie wszystkiego co jest zasilane energią elektryczną. Jest w stanie zarządzać multimediami, podlać ogród a nawet zaparzyć kawę chwile po tym jak się obudzisz. Wszystko to dzięki technologii jutra, która jest dostępna już dziś!

Doorbird
Doorbird
MusicCast
Multiroom Audio

MusicCast to system wielostrefowego, bezprzewodowego odtwarzania muzyki z jakością Yamaha. Technologia inteligentnego domu w połączeniu z największym multiroom'em sprawi że twoja ulubiona muzyka będzie zawsze tam gdzie przebywasz - ograniczeniem jest tylko wyobraźnia. Przekonaj się sam!

Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Doorbird
Videodomofon

Urządzenie DoorBird to więcej niż zwykły domofon. Gdy tylko ktoś naciśnie przycisk dzwonka od razu otrzymasz powiadomienia na swoim smartfonie czy tablecie. Możesz zobaczyć swoich gości, porozmawiać z nimi i otworzyć drzwi z dowolnego miejsca na świecie.

Doorbird
Doorbird
previous arrow
next arrow
Shadow


 Wstępna wycena bez zobowiązań! - biuro@smartbms.pl - 501 444 543 lub 501 382 146
Inteligentny Dom

Informacje dotyczące planowania inwestycji Inteligentnego Domu.

Krok po Kroku

Funkcje Inteligentnego Domu

Wybrane funkcje dla Twojego wymarzonego Inteligentnego Domu.

Funkcje

Poznaj zaskakujące możliwości nowoczesnego, Inteligentnego Domu.

Możliwości

Dowiedz się więcej o SmartBMS. Nowoczesne Inteligentne Domy.

Wybierz SmartBMS

xComfort - bezprzewodowy system inteligentnego domu

xComfort


Czym jest xComfort?

xComfort jest bezprzewodowym system sterowania oświetleniem, roletami, ogrzewaniem i innymi urządzeniami. Sprawdzi się nie tylko w nowych budynkach, ale również w miejscach gdzie jest zastosowana tradycyjna instalacja elektryczna.
Jak działa xComfort?

Dzięki xComfort nie musisz się martwić o włączone światło i inne systemy w domu. Wszystkim możesz sterować za pomocą aplikacji xComfort, siedząc wygodnie na kanapie w swoim domu lub będąc na wakacjach poza krajem.

xComfort schemat działania

Room manager - xComfort

Room manager

Jest to panel do centralnego sterowania systemem xComfort zainstalowanym w naszym domu. Daje możliwość sterowania urządzeniami z jednego miejsca oraz wysoki komfort obsługi całej instalacji (od rolet i oświetlenia po ogrzewanie i wentylację).

Zdalne sterowanie - xComfort
Sterowanie zdalne i stacjonarne

Smart Home Controller firmy Eaton umożliwia sterowanie, wizualizacje oraz zarządzanie systemu xComfort z dowolnego miejsca na świecie. SHC może być sterowany na 3 sposoby za pomocą urządzeń opartych o system operacyjny iOS (iPhone, iPad), Android

Czujniki - xComfortCzujniki

Czujniki systemu xComfort pozwalają na monitorowanie stanu temperatury w pomieszczeniu, detekcję zalania, dymu, bądź ruchu. Dzięki temu dokładnie wiesz co się dzieje w twoim domu.

 Urządzenia i sterowniki - xComfort
Urządzenia i sterowniki

Sterowanie poprzez system inteligentnego domu xComfort odbywa się poprzez wysyłanie sygnałów do odbiorników, które sterują właściwymi urządzeniami takimi jak np. oświetlenie w pomieszczeniu, piece C.O, silniki do rolet lub bram garażowych.

 

 

 

KNXampio smart homeJungvimarGiragrentonOpenHABsatelpartner logo webhikvisoinmikrotikmeanwellRemote Technologies Incmultiroom yamahaMonitorAudio