Ampio
Ampio Smarthome

System inteligentnego domu, który zapewni automatyzację praktycznie wszystkiego co jest zasilane energią elektryczną. Jest w stanie zarządzać multimediami, podlać ogród a nawet zaparzyć kawę chwile po tym jak się obudzisz. Wszystko to dzięki technologii jutra, która jest dostępna już dziś!

Doorbird
Doorbird
MusicCast
Multiroom Audio

MusicCast to system wielostrefowego, bezprzewodowego odtwarzania muzyki z jakością Yamaha. Technologia inteligentnego domu w połączeniu z największym multiroom'em sprawi że twoja ulubiona muzyka będzie zawsze tam gdzie przebywasz - ograniczeniem jest tylko wyobraźnia. Przekonaj się sam!

Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Doorbird
Videodomofon

Urządzenie DoorBird to więcej niż zwykły domofon. Gdy tylko ktoś naciśnie przycisk dzwonka od razu otrzymasz powiadomienia na swoim smartfonie czy tablecie. Możesz zobaczyć swoich gości, porozmawiać z nimi i otworzyć drzwi z dowolnego miejsca na świecie.

Doorbird
Doorbird
previous arrow
next arrow
Shadow


 Wstępna wycena bez zobowiązań! - biuro@smartbms.pl - 501 444 543 lub 501 382 146
Inteligentny Dom

Informacje dotyczące planowania inwestycji Inteligentnego Domu.

Krok po Kroku

Funkcje Inteligentnego Domu

Wybrane funkcje dla Twojego wymarzonego Inteligentnego Domu.

Funkcje

Poznaj zaskakujące możliwości nowoczesnego, Inteligentnego Domu.

Możliwości

Dowiedz się więcej o SmartBMS. Nowoczesne Inteligentne Domy.

Wybierz SmartBMS

Remote Technologies Inc - RTI

Od kina domowego aż po automatyzację całego domu, system RTI wypełni twój świat muzyką, ruchem i światłem. Technologia która była skomplikowana, teraz zachwyca i twoje życie znów jest w harmonii. To właśnie jest dom wyposażony w system RTI, oaza w której potrzeby są zaspokojone poprzez technologię. Miejsce gdzie urządzenia dostosowują się do ciebie. Cała ta przyjemność może być przywołana natychmiastowo i bez wysiłku dzięki jednemu kliknięciu.

Remote Technologies Inc

RTI oferuje także wygodę i dodatkowe bezpieczeństwo zapewnione przez wideodomofon dostępny w asortymencie produktów, w tym również naścienne panele dotykowe i nablatowe - to wszystko nawet w bezprzewodowym pilocie T3x!Idealny aby uzyskać dostęp do drzwi wejściowych, bramek bezpieczeństwa i aplikacji "room-to-room", ta funkcja umożliwia komunikację między interfejsami RTI i urządzeniami innych producentów, takimi jak stacje bramowe.

Panel automatyzacji domuElastyczne dla twojej wygody

Zarządzanie stale rosnącymi opcjami technologicznymi w całym domu może stać się przytłaczające. System RTI zapewnia właścicielowi domu władzę nad tymi technologiami, łącząc kontrolę elektroniki, dźwięku, oświetlenia, bezpieczeństwa i HVAC w jeden, prosty interfejs. Niezależnie od tego, czy są to produkty ścienne czy bezprzewodowe, produkty RTI oferują ogromną elastyczność, umożliwia stworzenie na interfejsu sterowania dostosowanego do potrzeb automatyzacji każdego domu i technicznych umiejętności.Zadządzanie multimediamiRozrywka zawsze w pobliżu

Nie tylko salon jest najważniejszy. Każde pomieszczenie powinno dostarczać choć minimum rozrywki. Nasze życie jest płynne i zmienne. Czy nie powinniśmy oczekiwać tego samego od naszych zestawów multimedialnych? Dzięki rozwiązaniom audio i wideo rozpowszechnianym w RTI, rozrywka jest zawsze w zasięgu. Proste dotknięcie ręcznego kontrolera lub ściennego panelu dotykowego aktywuje muzykę w dowolnym miejscu w domu. Rozpocznij słuchać płytę CD w kuchni a skończ w swojej sypialni.Uzyskaj dostęp do plików MP3 lub radia satelitarnego na piętrze, podczas gdy członkowie rodziny cieszą się swoją muzyką na dole.Pilot do zadządzania multimediami
Lepsze, kinowe doświadczenia

Systemy kontroli RTI pozwalają każdemu członkowi rodziny na łatwą obsługę nawet najbardziej wyrafinowanego kina domowego. Dzięki sterowaniu za pomocą jednego przycisku i automatyzacji systemów audio, wideo i oświetlenia RTI możemy wyeliminować bałagan i zamieszanie spowodowanym wieloma pilotami, dzięki czemu więcej czasu można spędzić, ciesząc się wrażeniami kina domowego.

Kontrola jednym dotykiem


One-touch control system

Systemy kontroli RTI są zaprojektowane tak, aby zintegrować się z wieloma wiodącymi w branży firmami HVAC, łącząc niewiarygodną moc z zadziwiającą prostotą działania w systemie, który kontroluje wszystko.
Panel bezpieczeństwa


Bezproblemowa integracja

Wygoda i bezpieczeństwo stają się jednością z niestandardowymi systemami, które kontrolują je poprzez elegancki interfejs. Zaprojektowane, aby zadowolić najbardziej wymagających klientów, produkty RTI integrują się bezproblemowo z wieloma wiodącymi w branży rozwiązaniami bezpieczeństwa, zapewniając prawdziwie intuicyjną obsługę.

RTI oferuje także wygodę i dodatkowe bezpieczeństwo zapewnione przez wideodomofon dostępny w asortymencie produktów, w tym również naścienne panele dotykowe i nablatowe - to wszystko nawet w bezprzewodowym pilocie T3x!Idealny aby uzyskać dostęp do drzwi wejściowych, bramek bezpieczeństwa i aplikacji "room-to-room", ta funkcja umożliwia komunikację między interfejsami RTI i urządzeniami innych producentów, takimi jak stacje bramowe.

Panel zarządzania światłem(Bez)przewodowe rozwiązania

Niezależnie od tego, czy budujesz dom, czy rozwijasz istniejącą rezydencję, RTI oferuje inteligentne oświetlenie w domu i wokół niego. Dostosuj sceny świetlne za pomocą jednego przycisku lub zmniejsz koszty energii dzięki w pełni zautomatyzowanym rozwiązaniom, które w ogóle nie wymagają naciśnięcia przycisku.

Panel zarządzania energią
Utrzymuj swój zielony styl życia

Systemy RTI można dostosować tak , aby oszczędzać pieniądze i zmniejszyć wpływ na środowisko poprzez automatyczne dostosowanie HVAC, oświetlenia i innych elementów w celu zmaksymalizowania oszczędności energii. Dodatkowo bezproblemowa integracja z popularnymi produktami do zarządzania energią pozwala monitorować w czasie rzeczywistym swoje postępy w kierunku bardziej ekologicznego stylu życia.

 

 

 

KNXampio smart homeJungvimarGiragrentonOpenHABsatelpartner logo webhikvisoinmikrotikmeanwellRemote Technologies Incmultiroom yamahaMonitorAudio