Ampio
Ampio Smarthome

System inteligentnego domu, który zapewni automatyzację praktycznie wszystkiego co jest zasilane energią elektryczną. Jest w stanie zarządzać multimediami, podlać ogród a nawet zaparzyć kawę chwile po tym jak się obudzisz. Wszystko to dzięki technologii jutra, która jest dostępna już dziś!

Doorbird
Doorbird
MusicCast
Multiroom Audio

MusicCast to system wielostrefowego, bezprzewodowego odtwarzania muzyki z jakością Yamaha. Technologia inteligentnego domu w połączeniu z największym multiroom'em sprawi że twoja ulubiona muzyka będzie zawsze tam gdzie przebywasz - ograniczeniem jest tylko wyobraźnia. Przekonaj się sam!

Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Doorbird
Videodomofon

Urządzenie DoorBird to więcej niż zwykły domofon. Gdy tylko ktoś naciśnie przycisk dzwonka od razu otrzymasz powiadomienia na swoim smartfonie czy tablecie. Możesz zobaczyć swoich gości, porozmawiać z nimi i otworzyć drzwi z dowolnego miejsca na świecie.

Doorbird
Doorbird
previous arrow
next arrow
Shadow


 Wstępna wycena bez zobowiązań! - biuro@smartbms.pl - 501 444 543 lub 501 382 146
Inteligentny Dom

Informacje dotyczące planowania inwestycji Inteligentnego Domu.

Krok po Kroku

Funkcje Inteligentnego Domu

Wybrane funkcje dla Twojego wymarzonego Inteligentnego Domu.

Funkcje

Poznaj zaskakujące możliwości nowoczesnego, Inteligentnego Domu.

Możliwości

Dowiedz się więcej o SmartBMS. Nowoczesne Inteligentne Domy.

Wybierz SmartBMS

Inteligentny Dom Grenton

Grenton to system, który nie tylko robi wszystko to, co potrafią inne systemy inteligentnego domu, ale robi to w zupełnie nowy, unikalny sposób. Całkowicie obiektowa architektura systemu sprawia, że to co w dotychczasowych systemach było trudne lub wręcz niemożliwe, w Grenton jest proste i intuicyjne.
Poznaj system, który doskonale współpracuje z Tobą i twórz z jego pomocą swój własny świat.

GRENTON LOGO RGB

 8 polowy panel dotykowypanele 8 polowe4 polowy panel dotykowy

Cechy charakterystyczne:

  • Każdy przycisk może realizować do 4 niezależnych funkcji
  • Posiada wbudowany czujnik temperatury
  • Wyposażony w diody sygnalizacyjne informujące o stanie pracy każdego z przycisków
  • Bardzo prosty system montażu
  • Każdy klawisz może zasygnalizować poprawność zadziałania lub poinformować o błędach: funkcja Show OK oraz Show ERROR

 

 

Zarządzanie oświetleniem w twoim apartamencie

Dimmer DINLED DINinterfejs6 maly

 

 Każda pora roku, pora dnia czy sytuacja wymaga innego oświetlenia. W zimowe poranki światło powinno łagodnie zachęcać nas do wstania z łóżka, przy pracy zapewniać komfort dla oczu, a wieczorem, kiedy relaksujemy się w kąpieli czy przy dobrym filmie – budować miły nastrój. System Grenton będzie regulować oświetlenie zależnie od tego, jak Ty i inni domownicy sobie tego życzycie. Światło dopasuje się do Waszego rytmu życia, a przy okazji oszczędzacie energię. Z inteligentnym oświetleniem Grenton LED RGB dopasujesz barwę światła do naturalnego rytmu dnia: rankiem rześkie światło poranka przy porannej toalecie pobudzi Cię do działania, a wieczorem ciepła barwa zachodzącego słońca uspokoi Cię i wyciszy przed snem.

 

 

Moduły wyjść przekaźnikowych

Relay 2 DIN

Moduł umożliwia wysterowanie dowolnym urządzeniem elektrycznym bez konieczności stosowania dodatkowych przekaźników sterujących. Dzięki obniżeniu temperatury o zaledwie 3 stopnie, możesz obniżyć swoje wydatki na ogrzewanie nawet o 15%. Gdy uzbroisz alarm, Grenton wyłączy więc ogrzewanie i zmniejszy wentylację do minimum. A zanim wrócisz, zadba o to, by dom znów był ciepły i przytulny.
 
 

Moduł komunikacji GSM

GSM DIN

Zapewnia dwukierunkową łączność użytkownika z systemem za pośrednictwem telefonii komórkowej. Wysyła informację oraz przyjmuje rozkazy. Funkcja ask – w przypadku wystąpienia zdarzenia wysyła sms z pytaniem o reakcje. Umożliwia wykonanie przekierowania połączenia głosowego na telefon komórkowy.

 

 

Grenton Visual Builder

Grenton - Visual Builder

Ty sam wiesz, co jest dla Ciebie najwygodniejsze i do których funkcji systemu chcesz mieć szybki dostęp. W systemie GRENTON nie tylko dajemy Ci wygodną aplikację na smartfona, która pozwoli Ci w pełni kontrolować Twój dom, ale dajemy Ci również niezwykłe narzędzie, dzięki któremu sam zaprojektujesz jej wygląd. Rozmieść przyciski i ikony tak, jak Tobie wygodnie, wybierz ich wygląd i prześlij do smartfona lub tabletu. I to wszystko przy pomocy zaledwie kilku ruchów myszką!

 

 

 

 

KNXampio smart homeJungvimarGiragrentonOpenHABsatelpartner logo webhikvisoinmikrotikmeanwellRemote Technologies Incmultiroom yamahaMonitorAudio