Ampio
Ampio Smarthome

System inteligentnego domu, który zapewni automatyzację praktycznie wszystkiego co jest zasilane energią elektryczną. Jest w stanie zarządzać multimediami, podlać ogród a nawet zaparzyć kawę chwile po tym jak się obudzisz. Wszystko to dzięki technologii jutra, która jest dostępna już dziś!

Doorbird
Doorbird
MusicCast
Multiroom Audio

MusicCast to system wielostrefowego, bezprzewodowego odtwarzania muzyki z jakością Yamaha. Technologia inteligentnego domu w połączeniu z największym multiroom'em sprawi że twoja ulubiona muzyka będzie zawsze tam gdzie przebywasz - ograniczeniem jest tylko wyobraźnia. Przekonaj się sam!

Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Doorbird
Videodomofon

Urządzenie DoorBird to więcej niż zwykły domofon. Gdy tylko ktoś naciśnie przycisk dzwonka od razu otrzymasz powiadomienia na swoim smartfonie czy tablecie. Możesz zobaczyć swoich gości, porozmawiać z nimi i otworzyć drzwi z dowolnego miejsca na świecie.

Doorbird
Doorbird
previous arrow
next arrow
Shadow


 Wstępna wycena bez zobowiązań! - biuro@smartbms.pl - 501 444 543 lub 501 382 146
Inteligentny Dom

Informacje dotyczące planowania inwestycji Inteligentnego Domu.

Krok po Kroku

Funkcje Inteligentnego Domu

Wybrane funkcje dla Twojego wymarzonego Inteligentnego Domu.

Funkcje

Poznaj zaskakujące możliwości nowoczesnego, Inteligentnego Domu.

Możliwości

Dowiedz się więcej o SmartBMS. Nowoczesne Inteligentne Domy.

Wybierz SmartBMS

FOX - Sprytne rozwiązanie dla Twojego domu

Inteligentne mieszkania dzisiaj to przede wszystkim zarządzanie oświetleniem, systemami RGBW, automatyką rolet i markiz oraz integracja wspomnianych funkcji w przełącznikach programowalnych. Bardziej rozbudowane systemy automatyki Nexwell przewidują dodatkowo sterowanie systemem audio, telewizorem, ekspresem do kawy czy nawet lodówką.
Mieszkanie lub apartament wyposażony w system automatyki Fox firmy Nexwell to komfort, mobilność, bezpieczeństwo oraz oszczędność.

Inteligentny Dom - NexwellNexwell to blisko 10 lat doświadczenia na rynku rozwiązań automatyki budynkowej. Otwartość na sugestie i potrzeby Klientów pozwoliły nam na stworzenie produktu dokładnie takiego, jakiego potrzebujesz. Modułowa budowa sprawia, że każdorazowo szyty jest na miarę, co pozwala na dopasowanie do różnych wielkości przewidzianego budżetu oraz indywidualnych wymagań Domownika.

Mimo iż na rynku znajdziemy wiele inteligentnych produktów, to wiele z nich nie może ze sobą współpracować, uniemożliwiając poczucie magii jaką tworzy żywy, inteligentny budynek. Nexwell integruje praktycznie wszystkie technologie nowoczesnego domu w jeden kompletny system, nawiązujący do Twojego stylu życia. Obsługa jest łatwa i intuicyjna. Za pomocą jednego przycisku przyciemnisz światła, odtworzysz muzykę, włączysz ogrzewanie, zamkniesz drzwi i uzbroisz system alarmowy. Życie w inteligentnym domu spowoduje, że będziesz się zastanawiał jak kiedyś ludzie mogli komfortowo bez tego żyć. My to nazywamy Nowym Normalnym Życiem.

 Inteligentny Dom - Fox by Nexwell
 

Inteligentny Dom - Przycisk Dotykowy fox touch

 

Cechy charakterystyczne:

  • Wysokiej jakości szklane manipulatory dotykowe.
  • Sterowanie z urządzeń mobilnych.
  • System zarządzany centralnie.
  • Produkt Polski
  • 2 lata gwarancji
  • Bardzo dobry stosunek możliwości do ceny.

 

 

Jest wiele powodów, dla których warto zainstalować system Fox w swoim domu. Te najważniejsze to komfort, ergonomia, bezpieczeństwo oraz energooszczędność. Ale Fox to przede wszystkim ekonomia.
Systemy automatyki budynkowej są często traktowane jako niezwykle kosztowny dodatek do wymarzonych czterech kątów każdego z nas. Inżynierowie Nexwell stworzyli system z myślą o uzyskaniu kompromisu pomiędzy funkcjonalnością a rozsądną ceną. Możliwości, które oferuje Fox pozwalają w sposób komfortowy zarządzać elementami domu takimi jak rolety, ogrzewanie, oświetlenie, nawadniane ogrodu, sterowanie bramami oraz innymi.
Wyobraź sobie swój nowy salon. Oświetlenie LED-owe wkomponowane w sufit, piękny żyrandol, kinkiety przy obrazach i lampy stojące obok foteli. Teraz uświadom sobie ilość włączników na ścianie! Rozwiązanie to wielofunkcyjne przełączniki dotykowe Fox TOUCH, gdzie w jednej tafli szkła połączyliśmy kilkanaście funkcji.

 

 

Fox TOUCH

Inteligentny Dom - Przyciski Dotykowe fox touch

Wielofunkcyjny przycisk Fox TOUCH pełni funkcję przełącznika ściennego w systemie Fox. Manipulator posiada liczne funkcje sterujące oraz wbudowany czujnik temperatury.

Urządzenie przeznaczone do montażu podtynkowego. Całkowita grubość na ścianie - 6mm.
Tafla szkła jest wykonana ze szkła typu optiwhite lakierowanego w kolorze białym lub czarnym (opcjonalnie inne kolory).
W celu uzyskania „złotych proporcji” na przełącznik naniesiono fazowanie boczne oraz 18 dodatkowych szlifów zabezpieczających powierzchnie jak również nadających produktowi odpowiednią wartość estetyczną.

 

 

Fox OUT

Inteligentny Dom - moduł fox out

Moduł pozwala na dowolną konfigurację typu każdego z wyjść. Dzięki takiej elastyczności, jeden moduł może pełnić różnorodne funkcje – np. sterowanie dwiema roletami, dwoma obwodami świetlnymi oraz dwiema strefami grzewczymi. Funkcje wejść dla przełączników tradycyjnych są programowalne i umożliwiają sterowanie dowolnym elementem systemu.

 

 

Fox DIMM

Inteligentny Dom - moduł fox dimm

Moduł umożliwia podłączanie ściemnialnych źródeł światła, takich jak żarówki tradycyjne i halogenowe.
Funkcje wejść dla przełączników tradycyjnych są programowalne i umożliwiają sterowanie dowolnym elementem systemu.

 

 

Fox LED

Inteligentny Dom - moduł fox led

Moduł umożliwia niezależne sterowanie 8 punktami oświetlenia typu LED.
Zamiennie może sterować także 2 punktami LED RGB, umożliwiając ustawianie dowolnego koloru i uruchamianie programów barwnych.

Moduł Fox LED jest przeznaczony do sterowania pasów LED RGB. Umożliwia on zapalanie światła na wybrany przez użytkownika kolor. Dzięki tej funkcji możesz czytać książkę przy odpowiednim białym świetle lub oglądać telewizję przy zaciemnionym świetle czerwonym.

 

 

Fox NET

Inteligentny Dom - moduł fox net

Produkt umożliwia komunikację systemu Fox z domową siecią lokalną LAN lub siecią Internet (niezbędne jest zastosowanie routera podłączonego do sieci Internet). Funkcjonalność ta pozwala na zdalne programowanie systemu Fox z poziomu komputera PC, obsługę systemu za pośrednictwem tabletu lub smartphone’a (Android/Apple iOS).

 

Pobierz folder informacyjny w PDF (1,5MB)

 

 

 

KNXampio smart homeJungvimarGiragrentonOpenHABsatelpartner logo webhikvisoinmikrotikmeanwellRemote Technologies Incmultiroom yamahaMonitorAudio