Ampio
Ampio Smarthome

System inteligentnego domu, który zapewni automatyzację praktycznie wszystkiego co jest zasilane energią elektryczną. Jest w stanie zarządzać multimediami, podlać ogród a nawet zaparzyć kawę chwile po tym jak się obudzisz. Wszystko to dzięki technologii jutra, która jest dostępna już dziś!

Doorbird
Doorbird
MusicCast
Multiroom Audio

MusicCast to system wielostrefowego, bezprzewodowego odtwarzania muzyki z jakością Yamaha. Technologia inteligentnego domu w połączeniu z największym multiroom'em sprawi że twoja ulubiona muzyka będzie zawsze tam gdzie przebywasz - ograniczeniem jest tylko wyobraźnia. Przekonaj się sam!

Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Doorbird
Videodomofon

Urządzenie DoorBird to więcej niż zwykły domofon. Gdy tylko ktoś naciśnie przycisk dzwonka od razu otrzymasz powiadomienia na swoim smartfonie czy tablecie. Możesz zobaczyć swoich gości, porozmawiać z nimi i otworzyć drzwi z dowolnego miejsca na świecie.

Doorbird
Doorbird
previous arrow
next arrow
Shadow


 Wstępna wycena bez zobowiązań! - biuro@smartbms.pl - 501 444 543 lub 501 382 146
Inteligentny Dom

Informacje dotyczące planowania inwestycji Inteligentnego Domu.

Krok po Kroku

Funkcje Inteligentnego Domu

Wybrane funkcje dla Twojego wymarzonego Inteligentnego Domu.

Funkcje

Poznaj zaskakujące możliwości nowoczesnego, Inteligentnego Domu.

Możliwości

Dowiedz się więcej o SmartBMS. Nowoczesne Inteligentne Domy.

Wybierz SmartBMS

AMPIO Smart Home

Dzięki systemowi AMPIO Smart Home możesz kontrolować wszystkie urządzenia w Twoim domu, od oświetlenia klasycznego i kolorowego LED RGB, przez rolety, żaluzje oraz karnisze, po wentylację i ogrzewanie. Masz możliwość sterowania z każdego miejsca w budynku i poza nim.

 

ampio smart home png

Inteligentny Dom - panel dotykowy

 

 Cechy charakterystyczne:

  • Wysokiej jakości szklane panele dotykowe z możliwością personalizacji.
  • Sterowanie z urządzeń mobilnych.
  • Możliwość integracji z innymi systemami.
  • System rozproszony.
  • Niezawodna, wewnątrzsystemowa magistrala komunikacyjna - CAN.
  • Produkt Polski
  • 5 lat gwarancji.
  • Bardzo dobry stosunek jakości do ceny.

 

 

 

Inteligentny Dom - Aplikacja na Android i iOS

Nowa jakość inteligentnego domu

System Inteligentnego Domu AMPIO dzięki swojej rozproszonej strukturze jest niezawodny. Sprawdzona magistrala komunikacyjna (CAN) daje możliwość sterowania lokalnie, natomiast dzięki modułowi WEBserwer mamy możliwość sterowania z dowolnego miejsca, zarówno w budynku, jak i poza nim. Konstrukcja systemu daje możliwość ciągłej modyfikacji i rozbudowy.

 

Intuicyjna i komfortowa obsługa

Obsługa systemu AMPIO Smart Home przez dotykowe panele szklane, z ikonami wykonanymi zgodnie z Twoim pomysłem, jest prosta i intuicyjna. Dzięki możliwości sterowania systemem za pomocą urządzeń mobilnych (smartfon, tablet) zyskujesz ponadprzeciętny komfort i wygodę.

 

 

Inteligentny Dom - Szklane panele dotykowe

 

Eleganckie wzornictwo

Panele dotykowe wykonane z najwyższej jakości szkła lacobel, w dowolnym, wybranym przez Ciebie kolorze, pozwolą nadać wszystkim pomieszczeniom unikalny charakter.

 

Multi-platformowe rozwiązanie

Aplikacje mobilne współpracują z większością urządzeń dostępnych na rynku. Niezależnie od tego, jaki smartfon posiadasz, włączysz lub wyłączysz nim światło, zmienisz temperaturę w pomieszczeniu, zamkniesz okno dachowe, itd.

 

Inteligentny Dom - Detektor gestów

 

MGEST Panel z detekcją gestów

Urządzenie rozpoznaje gesty:
Ruch ręką w górę, dół, lewo, prawo, puknięcie na krawędziach oraz centralne

Poza podstawową funkcjonalnością, moduł ma 4 kontrolki sygnalizacyjne, oraz wbudowany buzzer.

 

 
 

Inteligentny Dom - Panel dotykowy MDOTMDOT Panele sensorowe

Urządzenia wyglądające niezwykle efektownie, dają bardzo duże możliwości kontroli nad całym systemem.
Panele montowane są na bazie standardowej puszki o średnicy 60mm tak, by szkło przylegało do ściany. Daje to niezwykły efekt wizualny, przez co stają się również dekoracją wnętrza.
Są również niezwykle funkcjonalnym elementem, który niesamowicie przyciąga uwagę gości.
 
 
 
 

Inteligentny Dom - MPR Moduł przekaźnikowyMPR Moduły przekaźnikowe

Moduły przekaźnikowe, wykonywane w wersji na szynę DIN, jak i do montażu w puszce.

Wersje na szynę dostępne są jako ośmio i dwuprzekaźnikowe. Wykonania dopuszkowe, występują jako moduły dwuwyjściowe.Urządzenia poza wyjściami posiadają również wejścia, dające możliwość podłączenia dowolnych styków mechanicznych i przekaźnikowych, oraz możliwość podłączenia cyfrowych czujników temperatury 1-Wire.

 

Inteligentny Dom - MIN Moduł wejśćMIN Moduły wejściowe

Moduły wejściowe wykonywane są w kilku wariantach.
Pierwszy, jako moduł dopuszkowy, z czterema wejściami i wyjściami LED. Drugi, na szynę DIN, posiadający po osiem wejść i wyjść LED.
Do rodziny zalicza się również moduł z wejściem 230V AC, oraz niskonapięciowy, z wejściem liniowym (standard 0-10V).

 

Inteligentny Dom - MOC Moduły z wyjściem typu otwarty kolektor

 

MOC Moduły z wyjściem typu otwarty kolektor

Urządzenia z wyjściami – typu otwarty kolektor, które przy wysterowaniu zostają zwarte przez wewnętrzny tranzystor MOSFET do masy. Dają one możliwość sterowania niskonapięciowym oświetleniem z regulacją stopnia jasności.

 

 

Inteligentny Dom - MROL Sterowniki rolet


MROL Sterowniki rolet

Moduły roletowe, montowane na szynę DIN, jak i w puszce elektrycznej. Wersje na szynę dostępne są, jako cztero i jednoroletowe. Wykonanie dopuszkowe, występują jako moduły jednoroletowe. Urządzenia poza wyjściami posiadają również wejścia, dające możliwość podłączenia dowolnych styków mechanicznych i przekaźnikowych.

 

 

 

Inteligentny Dom - MDIM ŚciemniaczeMDIM Ściemniacze

Moduły wykonane w wersji triakowej lub MOSFET, potocznie zwane ściemniaczami. W wersjach na szynę DIN, oraz do montaży w puszce. Mogą być stosowane do sterowania oświetleniem żarowym, siłownikami centralnego ogrzewania, stycznikami z cewkami na 230VAC. Stosując odpowiednie filtry, można nim również sterować napędami elektrycznymi, zasilanymi napięciem przemiennym 230V.

 

 

Inteligentny Dom - MRGBW Sterowniki oświetlenia kolorowego


MRGBW Sterowniki oświetlenia kolorowego

To moduł do sterowania kolorowymi taśmami LED. Poza wyjściami kolorów RGB, posiada dodatkowy kanał, do wysterowania toru białego. Każdy z kanałów sterowany jest liniowo, daje to możliwość ustawienia dowolnej kombinacji kolorów składowych. Dodatkowy kanał W, umożliwia uzyskanie odpowiedniej ciepłoty światła białego.

 

 

Inteligentny Dom - MLED Oświetlenie magistralneMLED Oświetlenie magistralne

Urządzenie dające niezwykłe możliwości. Jest to interfejs oświetlenia magistralnego. Służy do sterowania końcówkami oświetleniowymi, w ilości do 16 sztuk. Każda z nich może być niezależnie sterowana i ustawiana na inną wartość. Do podłączenia wszystkich końcówek wystarczy jeden, trzyżyłowy przewód, który jest jednocześnie zasilaniem źródeł światła, oraz magistralą komunikacyjną końcówek z modułem.

 

 

Inteligentny Dom - MRT Regulatory temperaturMRT Regulatory temperatur

Do rodziny zaliczamy urządzenie zegara czasu rzeczywistego, oraz strefowe regulatory temperatury. Przeznaczone do montażu na szynę DIN.
Obie grupy urządzeń dają możliwość tworzenia w systemie zależności od czasu. Moduły strefowe służą do zarządzania temperaturą, w poszczególnych pomieszczeniach budynku.

 

 

Inteligentny Dom - MCON Integracyjne interfejsy protokolarne


MCON Integracyjne interfejsy protokolarne

Montowane na szynę DIN, służy do integracji miedzysystemowej, za pośrednictwem komunikacji szeregowej. Występuje w wersji RS232, oraz RS485. Urządzenie posiada oprogramowania dedykowane, odpowiednie dla integrowanych systemów. W oprogramowaniach tych zaimplementowano między innymi protokół MODBUS.

 

 

Inteligentny Dom - Urządzenia różnego przeznaczeniaUrządzenia różnego przeznaczenia

W ofercie posiadamy również inne urządzenia. Należy do nich między innymi amplituner magistralnego na szynę DIN. Posiada wbudowany tuner FM, z dekoderem RDS, oraz wzmacniacz audio. Urządzenie znakomicie nadaje się do nagłośnienia łazienki czy kuchni.

Do tej grupy należy również nasza stacja pogodowa, dzięki której możemy dostarczyć informacji o aktualnych warunkach atmosferycznych.

 

 

Inteligentny Dom - MSERV Serwer - Bramka IPMSERV Serwer/Bramka IP

Moduł serwera dostępowego (montaż na szynę DIN), rozbudowuje system o kolejne możliwość. Pełni rolę łącznika z aplikacjami mobilnymi, instalowanymi na urządzeniach typu smartphone, tabletach, lub komputerach osobistych. Dzięki niemu cały system może być nadzorowany przez użytkownika z telefonu, zarówno z domu, jak i spoza niego. Dodatkowo dzięki usłudze AmpioCloud, nie ma konieczności przekierowywania portów. Otwiera nasz system na integrację z urządzeniami IP. Dzięki API IP, które udostępniamy, inteligentny dom Ampio może w pełni współpracować z innymi rozwiązaniami tego typu.

 

 

Pobierz folder - 2015 (4,9MB)
Pobierz folder - 2016 (2,5MB)

 

 

 

KNXampio smart homeJungvimarGiragrentonOpenHABsatelpartner logo webhikvisoinmikrotikmeanwellRemote Technologies Incmultiroom yamahaMonitorAudio