Ampio
Ampio Smarthome

System inteligentnego domu, który zapewni automatyzację praktycznie wszystkiego co jest zasilane energią elektryczną. Jest w stanie zarządzać multimediami, podlać ogród a nawet zaparzyć kawę chwile po tym jak się obudzisz. Wszystko to dzięki technologii jutra, która jest dostępna już dziś!

Doorbird
Doorbird
MusicCast
Multiroom Audio

MusicCast to system wielostrefowego, bezprzewodowego odtwarzania muzyki z jakością Yamaha. Technologia inteligentnego domu w połączeniu z największym multiroom'em sprawi że twoja ulubiona muzyka będzie zawsze tam gdzie przebywasz - ograniczeniem jest tylko wyobraźnia. Przekonaj się sam!

Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Doorbird
Videodomofon

Urządzenie DoorBird to więcej niż zwykły domofon. Gdy tylko ktoś naciśnie przycisk dzwonka od razu otrzymasz powiadomienia na swoim smartfonie czy tablecie. Możesz zobaczyć swoich gości, porozmawiać z nimi i otworzyć drzwi z dowolnego miejsca na świecie.

Doorbird
Doorbird
previous arrow
next arrow
Shadow


 Wstępna wycena bez zobowiązań! - biuro@smartbms.pl - 501 444 543 lub 501 382 146
Inteligentny Dom

Informacje dotyczące planowania inwestycji Inteligentnego Domu.

Krok po Kroku

Funkcje Inteligentnego Domu

Wybrane funkcje dla Twojego wymarzonego Inteligentnego Domu.

Funkcje

Poznaj zaskakujące możliwości nowoczesnego, Inteligentnego Domu.

Możliwości

Dowiedz się więcej o SmartBMS. Nowoczesne Inteligentne Domy.

Wybierz SmartBMS

Remote Technologies Inc - RTI

Od kina domowego aż po automatyzację całego domu, system RTI wypełni twój świat muzyką, ruchem i światłem. Technologia która była skomplikowana, teraz zachwyca i twoje życie znów jest w harmonii. To właśnie jest dom wyposażony w system RTI, oaza w której potrzeby są zaspokojone poprzez technologię. Miejsce gdzie urządzenia dostosowują się do ciebie. Cała ta przyjemność może być przywołana natychmiastowo i bez wysiłku dzięki jednemu kliknięciu.

Remote Technologies Inc

Czytaj więcej...

AMPIO Smart Home

Dzięki systemowi AMPIO Smart Home możesz kontrolować wszystkie urządzenia w Twoim domu, od oświetlenia klasycznego i kolorowego LED RGB, przez rolety, żaluzje oraz karnisze, po wentylację i ogrzewanie. Masz możliwość sterowania z każdego miejsca w budynku i poza nim.

Czytaj więcej...

FOX - Sprytne rozwiązanie dla Twojego domu

Inteligentne mieszkania dzisiaj to przede wszystkim zarządzanie oświetleniem, systemami RGBW, automatyką rolet i markiz oraz integracja wspomnianych funkcji w przełącznikach programowalnych. Bardziej rozbudowane systemy automatyki Nexwell przewidują dodatkowo sterowanie systemem audio, telewizorem, ekspresem do kawy czy nawet lodówką.
Mieszkanie lub apartament wyposażony w system automatyki Fox firmy Nexwell to komfort, mobilność, bezpieczeństwo oraz oszczędność.

Czytaj więcej...

Inteligentny Dom Grenton

Grenton to system, który nie tylko robi wszystko to, co potrafią inne systemy inteligentnego domu, ale robi to w zupełnie nowy, unikalny sposób. Całkowicie obiektowa architektura systemu sprawia, że to co w dotychczasowych systemach było trudne lub wręcz niemożliwe, w Grenton jest proste i intuicyjne.
Poznaj system, który doskonale współpracuje z Tobą i twórz z jego pomocą swój własny świat.

Czytaj więcej...

xComfort - bezprzewodowy system inteligentnego domu

xComfort


Czym jest xComfort?

xComfort jest bezprzewodowym system sterowania oświetleniem, roletami, ogrzewaniem i innymi urządzeniami. Sprawdzi się nie tylko w nowych budynkach, ale również w miejscach gdzie jest zastosowana tradycyjna instalacja elektryczna.

Czytaj więcej...

NEXO Smart Home

Czy możesz sobie wyobrazić, na chwilę jak Twój dom integruje się z Twoim codziennym życiem? Inteligentny dom Nexo to nie sama integracja.
To właściwy standard Twojego życia.

Czytaj więcej...

 

 

 

KNXampio smart homeJungvimarGiragrentonOpenHABsatelpartner logo webhikvisoinmikrotikmeanwellRemote Technologies Incmultiroom yamahaMonitorAudio