Ampio Smarthome

System inteligentnego domu, który zapewni automatyzację praktycznie wszystkiego co jest zasilane energią elektryczną. Jest w stanie zarządzać multimediami, podlać ogród a nawet zaparzyć kawę chwile po tym jak się obudzisz. Wszystko to dzięki technologii jutra, która jest dostępna już dziś!

Doorbird
Doorbird
SmartMirror

Bo zwykłe lustro jest zbyt nudne! Rano kiedy nie masz na nic czasu bo zaspałeś, lustro pomoże Ci z wieloma rzeczami! Wyświetli prognozę pogody, przypomni o ważnych wydarzeniach zapisanych w kalendarzu mobilnym, wiadomości z kraju oraz poinformuje o tym czy są korki w mieście! W połączeniu z głośnikami Yamaha bądź Sonos pokaże się na lustrze również to co aktualnie jest odtwarzane i o wiele, wiele więcej...

Multiroom Audio

MusicCast to system wielostrefowego, bezprzewodowego odtwarzania muzyki z jakością Yamaha. Technologia inteligentnego domu w połączeniu z największym multiroom'em sprawi że twoja ulubiona muzyka będzie zawsze tam gdzie przebywasz - ograniczeniem jest tylko wyobraźnia. Przekonaj się sam!

Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Videodomofon

Urządzenie DoorBird to więcej niż zwykły domofon. Gdy tylko ktoś naciśnie przycisk dzwonka od razu otrzymasz powiadomienia na swoim smartfonie czy tablecie. Możesz zobaczyć swoich gości, porozmawiać z nimi i otworzyć drzwi z dowolnego miejsca na świecie.

Doorbird
Doorbird
previous arrow
next arrow
Shadow
Slider

Uniwersalne, szklane włączniki dotykowe

Włącznik szklany, dotykowy - SmartBMSMiło nam poinformować, iż nawiązaliśmy współpracę z firmą produkującą włączniki dotykowe i osprzęt elektryczny umieszczony w szklanych panelach.

Oczywiście włączniki są produkowane w Polsce.
Włączniki i gniazda wykonywane są na indywidualne zamówienie.

Panele można personalizować, wybierać kolor tła (z dostępnej palety), ilość pół dotykowych (1-8), piktogramy, opisy czy nawet sygnować je logiem firmowym.
To co wyróżnia ten produkt, to jego uniwersalność. Włączniki mogą współpracować praktycznie z każdym systemem Inteligentnego Domu, ale również ze sterownikami PLC bądź mikrokontrolerami takimi jak Arduino.

W wersji z przekaźnikami, przy pewnych ograniczeniach, mogą zastąpić klasyczny włącznik.

 

 

 

 

 

 

KNXampio smart homegrentonGirainterrahdlJungblumotixenertexOpenHABsatelDoorbirdxcomfort logozamelhikvisoinmikrotikmeanwellRemote Technologies Incvimarmultiroom yamahaMonitorAudio