Ampio Smarthome

System inteligentnego domu, który zapewni automatyzację praktycznie wszystkiego co jest zasilane energią elektryczną. Jest w stanie zarządzać multimediami, podlać ogród a nawet zaparzyć kawę chwile po tym jak się obudzisz. Wszystko to dzięki technologii jutra, która jest dostępna już dziś!

Doorbird
Doorbird
SmartMirror

Bo zwykłe lustro jest zbyt nudne! Rano kiedy nie masz na nic czasu bo zaspałeś, lustro pomoże Ci z wieloma rzeczami! Wyświetli prognozę pogody, przypomni o ważnych wydarzeniach zapisanych w kalendarzu mobilnym, wiadomości z kraju oraz poinformuje o tym czy są korki w mieście! W połączeniu z głośnikami Yamaha bądź Sonos pokaże się na lustrze również to co aktualnie jest odtwarzane i o wiele, wiele więcej...

Multiroom Audio

MusicCast to system wielostrefowego, bezprzewodowego odtwarzania muzyki z jakością Yamaha. Technologia inteligentnego domu w połączeniu z największym multiroom'em sprawi że twoja ulubiona muzyka będzie zawsze tam gdzie przebywasz - ograniczeniem jest tylko wyobraźnia. Przekonaj się sam!

Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Videodomofon

Urządzenie DoorBird to więcej niż zwykły domofon. Gdy tylko ktoś naciśnie przycisk dzwonka od razu otrzymasz powiadomienia na swoim smartfonie czy tablecie. Możesz zobaczyć swoich gości, porozmawiać z nimi i otworzyć drzwi z dowolnego miejsca na świecie.

Doorbird
Doorbird
previous arrow
next arrow
Shadow
Slider

Stylowy osprzęt elektroinstalacyjny VIMAR

VIMAR Osprzęt ElektroinstalacyjnyWprowadzamy do oferty rewelacyjny osprzęt elektroinstalacyjny włoskiej firmy Vimar.

Dla naszych klientów specjalna oferta pakietowa.

Osprzęt firmy Vimar cieszy się uznaniem na całym świecie. Niekwestionowana jakość, wyrafinowany styl, szeroka gama kolorystyczna oraz unikalne materiały wykończenia.
Na pewno będzie pasował do Twojego domu!

Dla klientów, którzy skorzystają z naszych usług (instalacja inteligentnego domu, instalacja elektryczna), przygotowaliśmy specjalną ofertę.
Zapytaj o nią...

Pobierz katalogi: EIKON  PLANA  IDEA  NEVE  ARKE

 

eikon chrome vimareikon vimareikon tactil vimar

Osprzęt elektroinstalacyjny VIMAR

eikon chrome 02 vimareikon totallook vimartecnologia sensoriale vimar

vimar logo 300

 

 

 

 

KNXampio smart homegrentonGirainterrahdlJungblumotixenertexOpenHABsatelDoorbirdxcomfort logozamelhikvisoinmikrotikmeanwellRemote Technologies Incvimarmultiroom yamahaMonitorAudio