Ampio Smarthome

System inteligentnego domu, który zapewni automatyzację praktycznie wszystkiego co jest zasilane energią elektryczną. Jest w stanie zarządzać multimediami, podlać ogród a nawet zaparzyć kawę chwile po tym jak się obudzisz. Wszystko to dzięki technologii jutra, która jest dostępna już dziś!

Doorbird
Doorbird
Multiroom Audio

MusicCast to system wielostrefowego, bezprzewodowego odtwarzania muzyki z jakością Yamaha. Technologia inteligentnego domu w połączeniu z największym multiroom'em sprawi że twoja ulubiona muzyka będzie zawsze tam gdzie przebywasz - ograniczeniem jest tylko wyobraźnia. Przekonaj się sam!

Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Videodomofon

Urządzenie DoorBird to więcej niż zwykły domofon. Gdy tylko ktoś naciśnie przycisk dzwonka od razu otrzymasz powiadomienia na swoim smartfonie czy tablecie. Możesz zobaczyć swoich gości, porozmawiać z nimi i otworzyć drzwi z dowolnego miejsca na świecie.

Doorbird
Doorbird
previous arrow
next arrow
Shadow
Slider


 Wstępna wycena bez zobowiązań! - biuro@smartbms.pl - 501 444 543 lub 501 382 146
Inteligentny Dom

Informacje dotyczące planowania inwestycji Inteligentnego Domu.

Krok po Kroku

Funkcje Inteligentnego Domu

Wybrane funkcje dla Twojego wymarzonego Inteligentnego Domu.

Funkcje

Poznaj zaskakujące możliwości nowoczesnego, Inteligentnego Domu.

Możliwości

Dowiedz się więcej o SmartBMS. Nowoczesne Inteligentne Domy.

Wybierz SmartBMS

To nie jest zwyczajne lustro, to jest twój asystent w ciągu dnia. Wyświetli najświeższe informacje z kraju, prognozę pogody na dziś, ważne wydarzenia z twojego kalendarza i wiele, wiele więcej. Możliwości są wręcz nieograniczone. Czy jesteś gotów na to aby ułatwić sobie życie?

lustro strona

 

 

Integracja

Lustro integruje się z systemem inteligentnego domu, pozwala to na odczytywanie tego co dzieje się aktualnie w domu między m.in. temperaturę, wilgotność, ciśnienie, aktualne zużycie energii elektrycznej a nawet pojawi się komunikat o tym czy brama garażowa jest otwarta.

 

Muzyka

Właśnie w radiu leci utwór, który wpadł Ci w ucho, ale nie znasz tytułu ani wykonawcy. Spoglądając na lustro zobaczysz to co aktualnie jest odtwarzane. SmartMirror obsługuje głośniki Sonos oraz MusicCast od Yamahy.

 

Wygoda

Wyobraź sobie że ktoś dzwoni do drzwi, jesteś w pobliżu lustra. Wystarczy jedno spojrzenie, aby zobaczyć kto jest przed twoją furtką. Zapewni to Doorbird, który prześle obraz tego co dzieje się przed bramą.

 

Bądź zorganizowany

Zawsze o czymś zapominasz? SmartMirror potrafi również wyświetlać twój kalendarz np. Google Calendar. Od teraz już nie zapomnisz o urodzinach czy waszej rocznicy.

 

 

Personalizacja

Każde lustro jest dopasowywane indywidualnie do klienta.

SmartMirror TVSmartMirror TVSmartMirror TVSmartMirror TVSmartMirror TV

 

SmartMirror TV

 

Kino domowe

Odpowiednio przygotowane i umieszczone lustro za którym znajduje się telewizor może również służyć jako kino domowe. Wraz z systemem audio i odtwarzaczem multimedialnym niepozorne lustro zmieni się w ekran prawdziwego kina.

 

 

 

KNXampio smart homeJungvimarGiragrentonOpenHABsatelDoorbirdhikvisoinmikrotikmeanwellRemote Technologies Incmultiroom yamahaMonitorAudio