Ampio Smarthome

System inteligentnego domu, który zapewni automatyzację praktycznie wszystkiego co jest zasilane energią elektryczną. Jest w stanie zarządzać multimediami, podlać ogród a nawet zaparzyć kawę chwile po tym jak się obudzisz. Wszystko to dzięki technologii jutra, która jest dostępna już dziś!

Doorbird
Doorbird
SmartMirror

Bo zwykłe lustro jest zbyt nudne! Rano kiedy nie masz na nic czasu bo zaspałeś, lustro pomoże Ci z wieloma rzeczami! Wyświetli prognozę pogody, przypomni o ważnych wydarzeniach zapisanych w kalendarzu mobilnym, wiadomości z kraju oraz poinformuje o tym czy są korki w mieście! W połączeniu z głośnikami Yamaha bądź Sonos pokaże się na lustrze również to co aktualnie jest odtwarzane i o wiele, wiele więcej...

Multiroom Audio

MusicCast to system wielostrefowego, bezprzewodowego odtwarzania muzyki z jakością Yamaha. Technologia inteligentnego domu w połączeniu z największym multiroom'em sprawi że twoja ulubiona muzyka będzie zawsze tam gdzie przebywasz - ograniczeniem jest tylko wyobraźnia. Przekonaj się sam!

Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Videodomofon

Urządzenie DoorBird to więcej niż zwykły domofon. Gdy tylko ktoś naciśnie przycisk dzwonka od razu otrzymasz powiadomienia na swoim smartfonie czy tablecie. Możesz zobaczyć swoich gości, porozmawiać z nimi i otworzyć drzwi z dowolnego miejsca na świecie.

Doorbird
Doorbird
previous arrow
next arrow
Shadow
Slider

Origin Acoustics - Dedykowane audio do zabudowy

origin acousticsCzy twój system dźwiękowy dominuje w domu? Zaprojektowaliśmy dla Ciebie głośniki do zabudowy w suficie i w ścianie. Opracowany przez inżynierów, którzy wymyślili całą kategorię architektonicznego audio, głośniki te wypełnią cały dom zrównoważonym i czystym dźwiękiem z pozornie pustego miejsca.
Origin Acoustics

Więcej dźwięku, mniej miejsca

Kolekcja Director zapewnia najgłębszy bass i najczystsze obrazowanie stereofoniczne w najmniejszej obudowie dowolnego głośnika sufitowego. Wynika to z zaangażowania Origin Acoustics w projektowanie głośników, które brzmią lepiej, gdy ich nie widać. Każda z naszych udoskonaleń została opracowana, aby poprawić wrażenia słuchowe bez poświęcania estetyki Twojego domu.


Rozwijane ponad 40 lat

Kolekcja Composer zapewnia bardziej sprzęt dla przeciętnego użytkowanika i bardziej wyrafinowany high-end niż jakikolwiek inny głośnik w swojej wielkości i klasie. Obrotowe głośniki wysokotonowe kierują ważne dźwięki o wysokiej częstotliwości bezpośrednio do ucha, a nie bez celu, jak w innych instalacjach naściennych. Ponieważ są to głośniki Origin Acoustics, wiesz, że zostały wykonane zgodnie z najwyższymi standardami i są objęte dożywotnią gwarancją.

ComposerGrilleOnRoundGrille AnglePhoto 2Praktycznie niewidoczne

Każdy głośnik Origin Acoustics chowa się za akustycznie przezroczystą kratką z mikroperforacją. Mogą być pomalowane na dowolny kolor i po prostu znikną w twoich sufitach i ścianach. Są tam kiedy ich potrzebujesz, znikają kiedy zapada cisza.


toolless 1


Łatwa instalacja

Ponieważ produkty audio Origin Acoustics są dostępne tylko przez autoryzowanego integratora, zapewniamy, że nasi ludzie są najlepsi na świecie. Nasz zespół sprzedaży osobiście sprawdza każdą firmę, która oferuje nasze produkty. Dzięki temu każda instalacja jest płynna, czysta i zapewnia doskonałą jakość dźwięku. Najlepsi ze wszystkich, nie będziesz musiał nawet kiwnąć palcem.

 

 

 

KNXampio smart homegrentonGirainterrahdlJungblumotixenertexOpenHABsatelDoorbirdxcomfort logozamelhikvisoinmikrotikmeanwellRemote Technologies Incvimarmultiroom yamahaMonitorAudio