Ampio Smarthome

System inteligentnego domu, który zapewni automatyzację praktycznie wszystkiego co jest zasilane energią elektryczną. Jest w stanie zarządzać multimediami, podlać ogród a nawet zaparzyć kawę chwile po tym jak się obudzisz. Wszystko to dzięki technologii jutra, która jest dostępna już dziś!

Doorbird
Doorbird
Multiroom Audio

MusicCast to system wielostrefowego, bezprzewodowego odtwarzania muzyki z jakością Yamaha. Technologia inteligentnego domu w połączeniu z największym multiroom'em sprawi że twoja ulubiona muzyka będzie zawsze tam gdzie przebywasz - ograniczeniem jest tylko wyobraźnia. Przekonaj się sam!

Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Videodomofon

Urządzenie DoorBird to więcej niż zwykły domofon. Gdy tylko ktoś naciśnie przycisk dzwonka od razu otrzymasz powiadomienia na swoim smartfonie czy tablecie. Możesz zobaczyć swoich gości, porozmawiać z nimi i otworzyć drzwi z dowolnego miejsca na świecie.

Doorbird
Doorbird
previous arrow
next arrow
Shadow
Slider


 Wstępna wycena bez zobowiązań! - biuro@smartbms.pl - 501 444 543 lub 501 382 146
Inteligentny Dom

Informacje dotyczące planowania inwestycji Inteligentnego Domu.

Krok po Kroku

Funkcje Inteligentnego Domu

Wybrane funkcje dla Twojego wymarzonego Inteligentnego Domu.

Funkcje

Poznaj zaskakujące możliwości nowoczesnego, Inteligentnego Domu.

Możliwości

Dowiedz się więcej o SmartBMS. Nowoczesne Inteligentne Domy.

Wybierz SmartBMS

Panel dotykowy inteligenty dom Ampio Smart HomeNajnowsze panele dotykowe wzbogacone o eleganckie aluminiowe wykończenie sprawi, że twoja przestrzeń w której mieszkasz nabierze prestiżu i będzie cieszyć oko. Oto jest MDOT-M4 ALU

 

 

 

 

 

Definicja elegancji

Panel dotykowy MDOT M4 ALU

 

Powiew świeżości

Panel skonstruowany z aluminium i szkła, stanowi elegancki element wyposażenia wnętrza jednocześnie będąc elementem sterowania systemem automatyki budynku.

Urządzenie posiada cztery wielofunkcyjne pola sensorowe oraz wieloekranowy wyświetlacz LCD.

 

 

 

 


Panel dotykowy MDOT M4 ALU2

 

Nieustannie zaskakujący

Kolory podświetlenia pól sensorowych można dowolnie skonfigurować.
Panel posiada dziesięć przewijanych ekranów, a pola sensorowe zmieniają swoją funkcjonalność wraz ze zmianą wyświetlanego ekranu.

Do panelu można podłączyć do sześciu cyfrowych czujników temperatury.

Moduł daje możliwość sterowania dowolnym urządzeniem podłączonym do systemu. A dzięki wbudowanemu buzzerowi, ma możliwość dźwiękowej sygnalizacji o stanach alarmowych.

 

 

 

 

Multisensor inteligenty dom ampio smart home

 

Sensor idealny

Urządzenie mierzy temperaturę, wilgotność oraz ciśnienie bezwzględne. Jest również wyposażony w IR - podczerwień, czujnik natężenia hałasu, światła oraz jakości powietrza. Przeznaczone jest do montażu natynkowego. Jego małe wymiary i delikatna obudowa ze szklaną pokrywą dają możliwość jego montażu w optymalnym miejscu pomiarowym pomieszczenia.

 

 

 

KNXampio smart homeJungvimarGiragrentonOpenHABsatelDoorbirdhikvisoinmikrotikmeanwellRemote Technologies Incmultiroom yamahaMonitorAudio