Oszczędności
System inteligentnego domu zapewni mniejsze zużycie wody o 12%, prądu o 24% i energii o 36%.
100%
WODA
100%
PRĄD
100%
OGRZEWANIE
Ampio Smarthome

System inteligentnego domu, który zapewni automatyzację praktycznie wszystkiego co jest zasilane energią elektryczną. Jest w stanie zarządzać multimediami, podlać ogród a nawet zaparzyć kawę chwile po tym jak się obudzisz. Wszystko to dzięki technologii jutra, która jest dostępna już dziś!

Doorbird
Doorbird
Multiroom Audio

MusicCast to system wielostrefowego, bezprzewodowego odtwarzania muzyki z jakością Yamaha. Technologia inteligentnego domu w połączeniu z największym multiroom'em sprawi że twoja ulubiona muzyka będzie zawsze tam gdzie przebywasz - ograniczeniem jest tylko wyobraźnia. Przekonaj się sam!

Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Videodomofon

Urządzenie DoorBird to więcej niż zwykły domofon. Gdy tylko ktoś naciśnie przycisk dzwonka od razu otrzymasz powiadomienia na swoim smartfonie czy tablecie. Możesz zobaczyć swoich gości, porozmawiać z nimi i otworzyć drzwi z dowolnego miejsca na świecie.

Doorbird
Doorbird
Kino Domowe

Oczekujesz seansu pełnego wrażeń? Dopasujemy sprzęt do twojego salonu tak abyś czuł się jak w kinie. W połączeniu z naszym odtwarzaczem multimedialnym zmienisz swój pokój w prawdziwe centrum rozrywki.

previous arrow
next arrow
Shadow
Slider

AMPIO Smart Home w pakiecie taniej!

Inteligentny Dom Taniej!Instalacja i programowanie, najczęściej wybieranego systemu inteligentnego domu „AMPIO Smart Home” w pakiecie z innymi instalacjami, nawet o 30% taniej!

Zlecając nam wykonanie poniższych instalacji, uzyskasz rabat na "instalację urządzeń AMPIO oraz programowanie systemu AMPIO Smart Home":

  • Instalacja elektryczna – 10%*
  • Instalacja alarmowa – 5%*
  • Instalacja monitoringu – 5%*
  • Instalacja sieci komputerowej LAN – 5%*
  • System nagłośnienia, kino domowe / multiroom – 5%*

* - na instalację urządzeń AMPIO oraz programowanie systemu AMPIO Smart Home

W pakiecie się opłaca!

wlacz oszczedzanie

 

 

 

ampio smart homesystemlooxnexwell Inteligentny DomzamelDEIMIC Inteligentny Domgrenton inteligentny domfibaroOpenHABsatelBoschhikvisoinbcsnetatmonetismikrotikABBmeanwell
meliconivimarDoorbird

multiroom yamahaDenonsonosheosnadaudio technicabowers wilkinsdalivienna acoustics