Oszczędności
System inteligentnego domu zapewni mniejsze zużycie wody o 12%, prądu o 24% i energii o 36%.
100%
WODA
100%
PRĄD
100%
OGRZEWANIE
Ampio Smarthome

System inteligentnego domu, który zapewni automatyzację praktycznie wszystkiego co jest zasilane energią elektryczną. Jest w stanie zarządzać multimediami, podlać ogród a nawet zaparzyć kawę chwile po tym jak się obudzisz. Wszystko to dzięki technologii jutra, która jest dostępna już dziś!

Doorbird
Doorbird
Multiroom Audio

MusicCast to system wielostrefowego, bezprzewodowego odtwarzania muzyki z jakością Yamaha. Technologia inteligentnego domu w połączeniu z największym multiroom'em sprawi że twoja ulubiona muzyka będzie zawsze tam gdzie przebywasz - ograniczeniem jest tylko wyobraźnia. Przekonaj się sam!

Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Videodomofon

Urządzenie DoorBird to więcej niż zwykły domofon. Gdy tylko ktoś naciśnie przycisk dzwonka od razu otrzymasz powiadomienia na swoim smartfonie czy tablecie. Możesz zobaczyć swoich gości, porozmawiać z nimi i otworzyć drzwi z dowolnego miejsca na świecie.

Doorbird
Doorbird
Kino Domowe

Oczekujesz seansu pełnego wrażeń? Dopasujemy sprzęt do twojego salonu tak abyś czuł się jak w kinie. W połączeniu z naszym odtwarzaczem multimedialnym zmienisz swój pokój w prawdziwe centrum rozrywki.

previous arrow
next arrow
Shadow
Slider

Origin Acoustics - Dedykowane audio do zabudowy

origin acousticsCzy twój system dźwiękowy dominuje w domu? Zaprojektowaliśmy dla Ciebie głośniki do zabudowy w suficie i w ścianie. Opracowany przez inżynierów, którzy wymyślili całą kategorię architektonicznego audio, głośniki te wypełnią cały dom zrównoważonym i czystym dźwiękiem z pozornie pustego miejsca.

Czytaj więcej...

Współpraca z Nexwell

Certyfikowany Instalator NexwellW ostatnich dniach nawiązaliśmy współpracę z krajowym producentem systemów automatyki budynkowej, w tym systemu Inteligentnych Domów, firmą Nexwell z Wrocławia.

Po intensywnym szkoleniu zostaliśmy certyfikowanymi integratorami i instalatorami systemu NEXO.

Czytaj więcej...

Nagłośnienie - Klasyczne STEREO oraz Kino Domowe

Nagłośnienie i Kino DomoweZ początkiem roku nawiązaliśmy współpracę z głównymi dystrybutorami szeroko pojętego sprzętu audio.

Są to zarówno typowe Wzmacniacze STEREO, Amplitunery, Amplitunery AV, Procesory AV, Soundbary jak i systemy bezprzewodowe.
Oczywiście w ofercie nie mogło zabraknąć szerokiej gamy głośników i kolumn.

Czytaj więcej...

Uniwersalne, szklane włączniki dotykowe

Włącznik szklany, dotykowy - SmartBMSMiło nam poinformować, iż nawiązaliśmy współpracę z firmą produkującą włączniki dotykowe i osprzęt elektryczny umieszczony w szklanych panelach.

Oczywiście włączniki są produkowane w Polsce.
Włączniki i gniazda wykonywane są na indywidualne zamówienie.

Czytaj więcej...

 

 

 

ampio smart homeRemote Technologies Incnexwell Inteligentny Domxcomfort logozamelKNXDEIMIC Inteligentny Domgrenton inteligentny domfibaroOpenHABsatelBoschhikvisoinbcsnetatmonetismikrotikABBmeanwell
meliconivimarDoorbird

multiroom yamahaOrigin AcousticsDenonsonosheosnadaudio technicabowers wilkinsdalivienna acoustics