Ampio Smarthome

System inteligentnego domu, który zapewni automatyzację praktycznie wszystkiego co jest zasilane energią elektryczną. Jest w stanie zarządzać multimediami, podlać ogród a nawet zaparzyć kawę chwile po tym jak się obudzisz. Wszystko to dzięki technologii jutra, która jest dostępna już dziś!

Doorbird
Doorbird
SmartMirror

Bo zwykłe lustro jest zbyt nudne! Rano kiedy nie masz na nic czasu bo zaspałeś, lustro pomoże Ci z wieloma rzeczami! Wyświetli prognozę pogody, przypomni o ważnych wydarzeniach zapisanych w kalendarzu mobilnym, wiadomości z kraju oraz poinformuje o tym czy są korki w mieście! W połączeniu z głośnikami Yamaha bądź Sonos pokaże się na lustrze również to co aktualnie jest odtwarzane i o wiele, wiele więcej...

Multiroom Audio

MusicCast to system wielostrefowego, bezprzewodowego odtwarzania muzyki z jakością Yamaha. Technologia inteligentnego domu w połączeniu z największym multiroom'em sprawi że twoja ulubiona muzyka będzie zawsze tam gdzie przebywasz - ograniczeniem jest tylko wyobraźnia. Przekonaj się sam!

Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Videodomofon

Urządzenie DoorBird to więcej niż zwykły domofon. Gdy tylko ktoś naciśnie przycisk dzwonka od razu otrzymasz powiadomienia na swoim smartfonie czy tablecie. Możesz zobaczyć swoich gości, porozmawiać z nimi i otworzyć drzwi z dowolnego miejsca na świecie.

Doorbird
Doorbird
previous arrow
next arrow
Shadow
Slider

Nowe panele Ampio Smart Home

Panel dotykowy inteligenty dom Ampio Smart HomeNajnowsze panele dotykowe wzbogacone o eleganckie aluminiowe wykończenie sprawi, że twoja przestrzeń w której mieszkasz nabierze prestiżu i będzie cieszyć oko. Oto jest MDOT-M4 ALU

Czytaj więcej...

SmartMirror

To nie jest zwyczajne lustro, to jest twój asystent w ciągu dnia. Wyświetli najświeższe informacje z kraju, prognozę pogody na dziś, ważne wydarzenia z twojego kalendarza i wiele, wiele więcej. Możliwości są wręcz nieograniczone. Czy jesteś gotów na to aby ułatwić sobie życie?

Czytaj więcej...

Origin Acoustics - Dedykowane audio do zabudowy

origin acousticsCzy twój system dźwiękowy dominuje w domu? Zaprojektowaliśmy dla Ciebie głośniki do zabudowy w suficie i w ścianie. Opracowany przez inżynierów, którzy wymyślili całą kategorię architektonicznego audio, głośniki te wypełnią cały dom zrównoważonym i czystym dźwiękiem z pozornie pustego miejsca.

Czytaj więcej...

Współpraca z Nexwell

Certyfikowany Instalator NexwellW ostatnich dniach nawiązaliśmy współpracę z krajowym producentem systemów automatyki budynkowej, w tym systemu Inteligentnych Domów, firmą Nexwell z Wrocławia.

Po intensywnym szkoleniu zostaliśmy certyfikowanymi integratorami i instalatorami systemu NEXO.

Czytaj więcej...

 

 

 

KNXampio smart homegrentonGirainterrahdlJungblumotixenertexOpenHABsatelDoorbirdxcomfort logozamelhikvisoinmikrotikmeanwellRemote Technologies Incvimarmultiroom yamahaMonitorAudio