Ampio Smarthome

System inteligentnego domu, który zapewni automatyzację praktycznie wszystkiego co jest zasilane energią elektryczną. Jest w stanie zarządzać multimediami, podlać ogród a nawet zaparzyć kawę chwile po tym jak się obudzisz. Wszystko to dzięki technologii jutra, która jest dostępna już dziś!

Doorbird
Doorbird
Multiroom Audio

MusicCast to system wielostrefowego, bezprzewodowego odtwarzania muzyki z jakością Yamaha. Technologia inteligentnego domu w połączeniu z największym multiroom'em sprawi że twoja ulubiona muzyka będzie zawsze tam gdzie przebywasz - ograniczeniem jest tylko wyobraźnia. Przekonaj się sam!

Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Videodomofon

Urządzenie DoorBird to więcej niż zwykły domofon. Gdy tylko ktoś naciśnie przycisk dzwonka od razu otrzymasz powiadomienia na swoim smartfonie czy tablecie. Możesz zobaczyć swoich gości, porozmawiać z nimi i otworzyć drzwi z dowolnego miejsca na świecie.

Doorbird
Doorbird
previous arrow
next arrow
Shadow
Slider


 Wstępna wycena bez zobowiązań! - biuro@smartbms.pl - 501 444 543 lub 501 382 146
Inteligentny Dom

Informacje dotyczące planowania inwestycji Inteligentnego Domu.

Krok po Kroku

Funkcje Inteligentnego Domu

Wybrane funkcje dla Twojego wymarzonego Inteligentnego Domu.

Funkcje

Poznaj zaskakujące możliwości nowoczesnego, Inteligentnego Domu.

Możliwości

Dowiedz się więcej o SmartBMS. Nowoczesne Inteligentne Domy.

Wybierz SmartBMS

Panel dotykowy inteligenty dom Ampio Smart HomeNajnowsze panele dotykowe wzbogacone o eleganckie aluminiowe wykończenie sprawi, że twoja przestrzeń w której mieszkasz nabierze prestiżu i będzie cieszyć oko. Oto jest MDOT-M4 ALU

Czytaj więcej...

To nie jest zwyczajne lustro, to jest twój asystent w ciągu dnia. Wyświetli najświeższe informacje z kraju, prognozę pogody na dziś, ważne wydarzenia z twojego kalendarza i wiele, wiele więcej. Możliwości są wręcz nieograniczone. Czy jesteś gotów na to aby ułatwić sobie życie?

Czytaj więcej...

origin acousticsCzy twój system dźwiękowy dominuje w domu? Zaprojektowaliśmy dla Ciebie głośniki do zabudowy w suficie i w ścianie. Opracowany przez inżynierów, którzy wymyślili całą kategorię architektonicznego audio, głośniki te wypełnią cały dom zrównoważonym i czystym dźwiękiem z pozornie pustego miejsca.

Czytaj więcej...

VIMAR Osprzęt ElektroinstalacyjnyWprowadzamy do oferty rewelacyjny osprzęt elektroinstalacyjny włoskiej firmy Vimar.

Dla naszych klientów specjalna oferta pakietowa.

Czytaj więcej...

Inteligentny Dom Taniej!Instalacja i programowanie, najczęściej wybieranego systemu inteligentnego domu „AMPIO Smart Home” w pakiecie z innymi instalacjami, nawet o 30% taniej!

Czytaj więcej...

Certyfikowany Instalator NexwellW ostatnich dniach nawiązaliśmy współpracę z krajowym producentem systemów automatyki budynkowej, w tym systemu Inteligentnych Domów, firmą Nexwell z Wrocławia.

Po intensywnym szkoleniu zostaliśmy certyfikowanymi integratorami i instalatorami systemu NEXO.

Czytaj więcej...

 

 

 

KNXampio smart homeJungvimarGiragrentonOpenHABsatelDoorbirdhikvisoinmikrotikmeanwellRemote Technologies Incmultiroom yamahaMonitorAudio