Ampio
Ampio Smarthome

System inteligentnego domu, który zapewni automatyzację praktycznie wszystkiego co jest zasilane energią elektryczną. Jest w stanie zarządzać multimediami, podlać ogród a nawet zaparzyć kawę chwile po tym jak się obudzisz. Wszystko to dzięki technologii jutra, która jest dostępna już dziś!

Doorbird
Doorbird
MusicCast
Multiroom Audio

MusicCast to system wielostrefowego, bezprzewodowego odtwarzania muzyki z jakością Yamaha. Technologia inteligentnego domu w połączeniu z największym multiroom'em sprawi że twoja ulubiona muzyka będzie zawsze tam gdzie przebywasz - ograniczeniem jest tylko wyobraźnia. Przekonaj się sam!

Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Doorbird
Videodomofon

Urządzenie DoorBird to więcej niż zwykły domofon. Gdy tylko ktoś naciśnie przycisk dzwonka od razu otrzymasz powiadomienia na swoim smartfonie czy tablecie. Możesz zobaczyć swoich gości, porozmawiać z nimi i otworzyć drzwi z dowolnego miejsca na świecie.

Doorbird
Doorbird
previous arrow
next arrow
Shadow


 Wstępna wycena bez zobowiązań! - biuro@smartbms.pl - 501 444 543 lub 501 382 146
Inteligentny Dom

Informacje dotyczące planowania inwestycji Inteligentnego Domu.

Krok po Kroku

Funkcje Inteligentnego Domu

Wybrane funkcje dla Twojego wymarzonego Inteligentnego Domu.

Funkcje

Poznaj zaskakujące możliwości nowoczesnego, Inteligentnego Domu.

Możliwości

Dowiedz się więcej o SmartBMS. Nowoczesne Inteligentne Domy.

Wybierz SmartBMS

Poznaj i wybierz SmartBMS

SmartBMS to nowoczesne podejście do systemów automatyki budynkowej.
Najnowsze technologie, nietypowe pomysły, błyskotliwe rozwiązania oraz najwyższa jakość usług.
Tak, to właśnie my!

 

Naszą misją jest zwiększanie komfortu, bezpieczeństwa oraz standardu mieszkań, domów i budynków komercyjnych poprzez inteligentne sterowanie systemami, instalacjami i urządzeniami.

Jednym z naszych założeń, które odgrywa dla nas ważną rolę w prowadzeniu biznesu, jest wspieranie i korzystanie z rozwiązań Polskich producentów. Tam gdzie to możliwe staramy się wykorzystywać podzespoły oraz systemy produkowane w naszym kraju. „Dobre, bo polskie” wcale nie jest pustym sloganem!

Oferujemy kompleksową obsługę w zakresie:

  • opracowania koncepcji systemów automatyki budynku
  • stworzenia dokumentacji projektowej
  • prac instalacyjnych i montażowych
  • uruchomienia i programowania systemu
  • integracji urządzeń i systemów oraz wizualizacji
  • udoskonalenia istniejących instalacji
  • konserwacji i serwisu

Jeżeli budujesz dom lub planujesz remont i zainteresował Cię temat automatyki budynkowej, systemów inteligentnego domu oraz innych nowoczesnych rozwiązań pozwalających zwiększyć komfort, bezpieczeństwo i oszczędności...
Skontaktuj się z nami.


SmartBMS jest marką należącą do firmy BIMEDIA, która działa na rynku nieprzerwanie od 2007 roku. Od początku naszej działalności zdobywamy doświadczenie w zakresie budowy infrastruktury teleinformatycznej, technologii przesyłania danych, magazynowania danych i kontroli dostępu do informacji oraz pomieszczeń, nadzoru nad infrastrukturą informatyczną, monitoringu parametrów pracy urządzeń oraz stanu pomieszczeń. W 2014 roku został utworzony dział skupiający się wyłącznie na zagadnieniach automatyki budynkowej, wyszukiwaniu nowatorskich rozwiązań i projektowaniu oraz integracji systemów BMS (Building Management System) oraz HMS (Home Management System).

Zapraszamy do współpracy.

 

 

 

KNXampio smart homeJungvimarGiragrentonOpenHABsatelpartner logo webhikvisoinmikrotikmeanwellRemote Technologies Incmultiroom yamahaMonitorAudio