Oszczędności
System inteligentnego domu zapewni mniejsze zużycie wody o 12%, prądu o 24% i energii o 36%.
100%
WODA
100%
PRĄD
100%
OGRZEWANIE
Ampio Smarthome

System inteligentnego domu, który zapewni automatyzację praktycznie wszystkiego co jest zasilane energią elektryczną. Jest w stanie zarządzać multimediami, podlać ogród a nawet zaparzyć kawę chwile po tym jak się obudzisz. Wszystko to dzięki technologii jutra, która jest dostępna już dziś!

Doorbird
Doorbird
Multiroom Audio

MusicCast to system wielostrefowego, bezprzewodowego odtwarzania muzyki z jakością Yamaha. Technologia inteligentnego domu w połączeniu z największym multiroom'em sprawi że twoja ulubiona muzyka będzie zawsze tam gdzie przebywasz - ograniczeniem jest tylko wyobraźnia. Przekonaj się sam!

Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Videodomofon

Urządzenie DoorBird to więcej niż zwykły domofon. Gdy tylko ktoś naciśnie przycisk dzwonka od razu otrzymasz powiadomienia na swoim smartfonie czy tablecie. Możesz zobaczyć swoich gości, porozmawiać z nimi i otworzyć drzwi z dowolnego miejsca na świecie.

Doorbird
Doorbird
Kino Domowe

Oczekujesz seansu pełnego wrażeń? Dopasujemy sprzęt do twojego salonu tak abyś czuł się jak w kinie. W połączeniu z naszym odtwarzaczem multimedialnym zmienisz swój pokój w prawdziwe centrum rozrywki.

Arrow
Arrow
Shadow
Slider


 Wstępna wycena bez zobowiązań! - biuro@smartbms.pl - 501 382 146
Inteligentny Dom

Informacje dotyczące planowania inwestycji Inteligentnego Domu.

Krok po Kroku

Funkcje Inteligentnego Domu

Wybrane funkcje dla Twojego wymarzonego Inteligentnego Domu.

Funkcje

Poznaj zaskakujące możliwości nowoczesnego, Inteligentnego Domu.

Możliwości

Dowiedz się więcej o SmartBMS. Nowoczesne Inteligentne Domy.

Wybierz SmartBMS

AMPIO Smart Home

Dzięki systemowi AMPIO Smart Home możesz kontrolować wszystkie urządzenia w Twoim domu, od oświetlenia klasycznego i kolorowego LED RGB, przez rolety, żaluzje oraz karnisze, po wentylację i ogrzewanie. Masz możliwość sterowania z każdego miejsca w budynku i poza nim.

Czytaj więcej...

FOX - Sprytne rozwiązanie dla Twojego domu

Inteligentne mieszkania dzisiaj to przede wszystkim zarządzanie oświetleniem, systemami RGBW, automatyką rolet i markiz oraz integracja wspomnianych funkcji w przełącznikach programowalnych. Bardziej rozbudowane systemy automatyki Nexwell przewidują dodatkowo sterowanie systemem audio, telewizorem, ekspresem do kawy czy nawet lodówką.
Mieszkanie lub apartament wyposażony w system automatyki Fox firmy Nexwell to komfort, mobilność, bezpieczeństwo oraz oszczędność.

Czytaj więcej...

Inteligentny Dom Grenton

Grenton to system, który nie tylko robi wszystko to, co potrafią inne systemy inteligentnego domu, ale robi to w zupełnie nowy, unikalny sposób. Całkowicie obiektowa architektura systemu sprawia, że to co w dotychczasowych systemach było trudne lub wręcz niemożliwe, w Grenton jest proste i intuicyjne.
Poznaj system, który doskonale współpracuje z Tobą i twórz z jego pomocą swój własny świat.

Czytaj więcej...

System LOOX - Inteligentny Dom

Lubisz przełamywać schematy? Otaczasz się przedmiotami jedynymi w swoim rodzaju? Pionierskie technologie przyjmujesz z entuzjazmem, dostrzegając w nich szansę na ułatwienie sobie życia, a nie kolejne wyzwanie, któremu trzeba sprostać?
System Loox jest dla Ciebie.

Czytaj więcej...

NEXO Smart Home

Czy możesz sobie wyobrazić, na chwilę jak Twój dom integruje się z Twoim codziennym życiem? Inteligentny dom Nexo to nie sama integracja.
To właściwy standard Twojego życia.

Czytaj więcej...

 

 

 

ampio smart homesystemlooxnexwell Inteligentny DomzamelDEIMIC Inteligentny Domgrenton inteligentny domfibaroOpenHABsatelBoschhikvisoinbcsnetatmonetismikrotikABBmeanwell
meliconivimarDoorbird

multiroom yamahaDenonsonosheosnadaudio technicabowers wilkinsdalivienna acoustics