System inteligentnego domu zapewni mniejsze zużycie wody o 12%, prądu o 24% i energii o 36%.
100%
WODA
100%
PRĄD
100%
OGRZEWANIE
MULTIROOM AUDIO
MusicCast to system bezprzewodowego odtwarzania muzyki z jakością Yamaha. Technologia inteligentnego domu w połączeniu z największym multiroom'em sprawi że twoja ulubiona muzyka będzie zawsze tam gdzie przebywasz - ograniczeniem jest tylko wyobraźnia. Przekonaj się sam!
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
KINO DOMOWE

Oczekujesz seansu pełnego wrażeń? Dopasujemy sprzęt dla twojego salonu tak abyś czuł się jak w kinie. W połączeniu z naszym odtwarzaczem multimedialnym zmienisz swój pokój w prawdziwe centrum rozrywki.

Arrow
Arrow
Shadow
Slider

MusicCast - Multiroom YAMAHA

 

Yamaha WX-010 blackTen głośnik do przesyłania strumieniowego z obsługą sieci Wi-Fi jest tak kompaktowy, że można go umieścić w dowolnym miejscu, aby natychmiast zacząć słuchać swojej ulubionej muzyki. Jest kompatybilny z MusicCast, nowym systemem, który umożliwia podłączanie innych urządzeń MusicCast za pośrednictwem domowej sieci bezprzewodowej w celu zapewnienia muzyki w dowolnym miejscu i czasie!

 

 

 musiccast miniatura

 

Bogaty dźwięk wzbogaca Twoje życie

Od momentu przebudzenia do chwili, gdy kładziesz się spać - mobilny głośnik jest tuż obok Ciebie, podnosząc nastrój dzięki muzyce. Wystarczy tylko jedno urządzenie, aby cieszyć się muzyką ze smartfona i praktycznie nieskończoną różnorodnością usług przesyłania strumieniowego. Zacznij, spędź i kończ dzień w najlepszy sposób, z najlepszą muzyką.

Yamaha WX-030 black

Znajdź swoje ulubione, odkryj nowe

Spotify Tidal Deezer Napster

Głośnik jest kompatybilny z wieloma popularnymi usługami streamingowymi, w tym z popularnym Spotify®, nowymi usługami Tidal i Deezer, a także z Napster®, Qobuz, Juke i innymi - pozwalając cieszyć się wszystkimi swoimi ulubionymi artystów, odkrywaj nowe i zdobywaj treści muzyczne z całego świata.

* Dostępność usług muzycznych zależy od regionu.

 

 

 

 

 

Zagraj dokładnie tak, jak chcesz

Wszystko to w zasięgu ręki - dzięki bezpłatnej aplikacji MusicCast CONTROLLER. Wystarczy dotknąć i ustawić żądaną muzykę. Co więcej, możesz zmieniać ustawienia EQ i dostroić dźwięk źródeł muzyki tak, aby najlepiej pasowały do miejsca odsłuchu lub osobistych preferencji, z oddzielnymi ustawieniami pasm wysokich, średnich i niskich.

 Yamaha MusicCast Controller

 

 

 

AMPIO Inteligentny Domsystemlooxnexwell Inteligentny DomzamelDEIMIC Inteligentny Domgrenton inteligentny domfibaroOpenHABsatelBoschhikvisoinbcsnetatmonetismikrotikABBmeanwell
meliconivimar

multiroom yamahaDenonsonosheosnadaudio technicabowers wilkinsdalivienna acoustics